Tedavi Süreci

Dünyanın neresinde, hangi ülkesinde olduğu fark etmeksizin, henüz siz hastalarımız kliniğimize gelmeden tedavi planlamanızı yapıyor, tedavi hakkında bilgilendiriyoruz. Kaç gün sürecek, nasıl olacak, canım yanacak mı? Bana ne kadara mal olacak? Yada Türkçe bilmiyorum, Türkiye’yi bilmiyorum nerede kalabilirim, tedavi bitene kadar nereleri gezmeliyim? gibi soruların tamamını cevaplıyor siz gelmeden tüm planı oluşturuyoruz.  
  Süreç nasıl oluyor? Öncelikle bilgi almak istediğiniz tedaviyi ve 2D (panaromik) diş filminizi whatsapptan ya da sağ altta görmüş olduğunuz randevu talebi kısmından bize gönderiyorsunuz, sadece ön dişlerinizi yaptırmak istiyorsanız (Hollywood smile) film görmeden sadece ön dişlerinizin fotoğrafını gönderebilirsiniz. Sonrasında uzman hekimlerimiz filminizi ve fotoğraflarınızı inceliyor, tedavi süreci ile ilgili nasıl olacağı ile ilgili size dönüş yapıyoruz.
Yaptırmak istediğiniz tedavi implant tedavisi ise 10 gün ile 14 gün yeterli olabiliyor, yaptırmak istediğiniz tedavi ön diş estetik ise yaklaşık 6 gün yeterli olacaktır. Tedavinize karar verdikten sonra yaptıracağınız tedavinin ücretini öğrenebiliyorsunuz.
 Havaalanında uçaktan indiğiniz anda sizi karşılıyor, size eşlik ediyoruz. Kalacağınız oteli ve gezeceğiniz yerleri sizin zevklerinize uygun olarak planlıyoruz. Dilinizi anlayan, kaygılarınıza ve tedirginliklerinizi, sorularınızı anlayabilecek bir tercüman size eşlik ediyor. Tüm ayrıntıları size göre planlıyoruz. 
Ayrıntılı bilgi ve yolculuğunuz hakkında ayrıntılı bilgi için whatsapp yada randevu talebi kısmını kullanabilirsiniz.

Hastalara Ait Görüntüler

Hastalara Ait Videolar