x
M e f d e n t a l

Mef Dental Grup Tecde Şubesi

 

 

MEF DENTAL GRUP Mehmet İnal ve Mehmet Efe Bayrak ortaklığı ile Şubat 2017 yılında kurulmuştur. Mef dental Grup olarak sürekli eğitim ve araştırma uygulamaları ile hasta haklarına saygı ve sevgi ilkesini esas aldık. 
 Modern tıbbi cihazlarımız, seçkin hekim kadromuz, uzman personellerimizle aynı amaç ve ilkeler doğrultusunda 2. Şubemiz olan, MEF DENTAL GRUP ELBİSTAN’ ı kurduk. Sürekli ilerlemeyi ilke edinerek daha sonra 3. Şubemiz olan MEF DENTAL GRUP İSTANBUL şubemizi hizmete sunduk.

  İlk günden bu güne personellerimiz ile aile samimiyeti, uzman hekim kadromuz ile en iyi hizmeti ve daima hasta önceliği ilkesine dayanarak 4. Şubemiz olan MEF DENTAL GRUP ELAZIĞ şubesini hizmetinize açtık.

Tüm personellerimize sürekli gelişim fırsatı sunarak ulusal ve uluslararası düzeyde en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Bu hedeflerimiz doğrultusunda MEF DENTAL GRUP TUNCELİ şubesini hizmetinize açtık.

Kurumsallaşmaya inanan,  amaç ve hedeflerimizi strateji, gelişim, ilerleme üzerinde yürütmeye aynı gelişim ve istek ile devam ediyoruz. Şu aralar MALATYA-2 ve ALMANYA şubelerini açtık

Şu aralar 8.şubemiz olan Mef Dental Grup Afşin şubesini açmak için hazırlara başlamıştır.
 

Daha ileriye daha iyiye ilkesini referans alıp, ailemizi büyüterek yolumuza daha güçlü bir şekilde devam etmekteyiz..

Sadece Gülümse

Tecde Şubesi Hekimleri

Tecde Şubesi Fotoğraf Galerisi

Yukarı Git